
Ліжко односпальне Стандарт 80, матеріал ЛДСП 16 мм, розмір 1900/800 мм.
6 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Кр17-03-01
+380 (95) 037-72-92
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко односпальне виконане у комбінованому кольорі Дуб Сонома/ Німфея Альба, розмір спального місця 190-80 см. Основа під матрац: букові ламелі. Ліжко комплектується захисним бортиком який має закруглені кути. У вартість ліжка матрац не входить та купується окремо.
Матеріал каркасу: ламіноване ДСП.
Відправляємо у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура та схема збирання виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOFIA STYLE |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфея Альба, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
| Колір | Дуб сонома |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | ДСП |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Стать | Унісекс |
| Основа спального місця | ламінована ДСП |
| Дно ліжечка | ДВП |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 194 см |
| Ширина ліжка | 88 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 60 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Комплектація | |
| Стіл | Немає |
| Стандартна драбина | Немає |
| Сходинки | Немає |
| Викотний стіл | Немає |
| Стелаж для книг та іграшок | Немає |
| Драбина-комод | Немає |
| Захисний бортик | Немає |
| Навісні полиці | Немає |
| Шафа-пенал | Немає |
| Навісна шафа | Немає |
| Матрац | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підіймального механізму | Ні |
| Виголов'я | Так |
| місце для ніг | Так |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700 ₴

