Новинка

Ліжко односпальне, 2200/ 850/ 800 мм
8 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Кр15-03-01
+380 (95) 037-72-92
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко односпальне, 2200/ 850/ 800 мм
Розміри спального місця 1900*800 мм
Матеріал виготовлення ламіноване ДСП 16 мм
Шухляди для білизни оснащені телескопічними направляючими
Основа під матрац ДСП щит
Матрац до комплекту не входить та купується окремо
Модель ідеально підійде як для дитячої кімнати, так і компактних приміщень, де важливо раціонально використовувати простір.
Конструкція відрізняється міцністю та надійністю, забазпечуючи стабільність та безпеку під час сну.
Відправлячємо у розібраному стані у фабричному пакуванні за тарифами перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOFIA STYLE |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Основа | ДСП |
| Тип ліжка | односпальна |
| Комплектація матрацом | Немає |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 12 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 2200 мм |
| Ширина ліжка | 850 мм |
| Висота ліжка з урахуванням голов'я | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Виголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Підніжка ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Виголов'я | Да |
| місце для ніг | Да |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративної підсвітки | Немає |
| Матеріал виготовлення шафи-ліжка | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | Ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴

